Логика для детей от 2 лет

rannee-razvitie_kievКожен із батьків бажає бачити і знати, що саме у них росте маленький геній, бути впевненим у тому, що саме їхня дитинка найрозумніша, не ординарна та вміє швидко знаходити рішення із будь яких ситуацій.

Саме для досягнення цих цілей створено курс «Рання логіка», який готує діток до життя в сучасних умовах, вчить їх бути мобільними, швидко і логічно міркувати, вистроювати правильні міжпредметні зв’язки та встановлювати відповідності.

Наші заняття є не традиційними для раннього розвитку чи підготовки до школи, адже вони несуть в собі елементи і того і іншого, в комплексі з активними фізичними розминками під музику чи римований віршик.

Як саме відбувається навчання? Дуже весело і цікаво, тому що для даного віку саме гра є провідним способом для отримання знань.

За допомогою різних цікавих ігор і завдань, які малюки із задоволенням виконують, вчаться розмірковувати, аналізувати, порівнювати, a також розвивають увагу, пам’ять та мовлення.

Успіх кожної дитини на заняттях з ранньої логіки підтримується оплесками та похвалою.

Короткий план заняття з ранньої логіки:

 1. Привітання, знайомство з героєм що завітав на заняття.
 2. Артикуляційна гімнастика.
 3. Розвиток мовлення (Знайомство з буквами, вправляння у вимові складних слів, пояснення значень слів, ведення діалогів з запропонованої теми, вивчення скоромовок, чистомовок, слухання казок, відповіді на запитання за змістом казки, картини. Відгадування загадок).
 4. Фізкультхвилинка.
 5. Рахунок (елементи математики: вивчення цифр та фігур; орієнтування в просторі відносно себе та інших об’єктів).
 6. Вправи на розвиток пам’яті.
 7. Вправи на розвиток уваги.
 8. Вправи з основ грамотності.
 9. Активна пауза.
 10. Розвиток сенсорного сприйняття.
 11. Розвиток дрібної моторики рук.
 12. Вправи на розвиток логічного мислення.

Під час добирання завдань використовуються матеріали й вимоги програм для дитячих дошкільних закладів: «Малятко», «Дитина», «Я у світі».

Викладач Козирєва Дарина Леонідівна

Кількість дітей в групі: до 6 осіб.

Тривалість одного заняття: 45 хвилин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>