Підготовка дітей 4-6 років до школи

Курс розроблений Ковалевською В.

Триває заняття 45хвилин.
За цей час діти встигають попрацювати за столами з роздрукованими матеріалами, виконати дидактичні чи музичні ритмічні вправи на килимочку, з радістю пограти у рухливу гру. Потренувати пам’ять при виконанні завдань з ейдетики та розвинути увагу спостерігаючи, порівнюючи та придумуючи щось нове, граючи з матеріалами creabox. Продовжувати розвивати сенсорну компетентність (колір, форма, розмір, фактура, смак, аромат, звук) та використовувати набуті знання при створенні нового та небачуваного раніше

Постійна зміна видів діяльності та їх різноманіття допомагає запобігти втомі дітей та охопити знання з різних галузей. На одному занятті може бути задіяні математичний матеріал, жестові ігри та логоритміка. На іншому занятті більше уваги приділяється розвитку мовлення, фонематичного слуху, звуковому аналізу.
Матеріал, що засвоюється дитиною до кінця року, відповідає базовому компоненту програми розвитку дітей цього віку.
Наразі з нововведеннями в шкільній освіті , деякі батьки мають сумнів чи варто готувати дитину до школи. Наша відповідь — дивлячись що мати на увазі. Якщо мова йде про натаскування дитини у читанні та вирішенні прикладів та задач, то, це справа вибору.
А розвивати психічні процеси (пам’ять, увагу, уяву, мислення) відповідно до віку дитини, її креативність та позитивне ставлення до взаємодії з однолітками та дорослим варто!

Заинтересованы?

Оставьте заявку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>