Колектив

Артюх Леся Вікторівна

Педагог з ментальної арифметики

Освіта:
• Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова (2004-2009 рр). Диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Математика», здобула кваліфікацію викладача математики.
• Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова. Аспірантура у галузі знань освіта/педагогіка за спеціалізацією «Теорія і методика професійної освіти»
Досягнення:
— маю ряд робіт з теорії та методики професійної освіти які друкувались у фахових та закордонних виданнях;
— сертифікати участі в тренінгах «Освітні середовища навчальних закладів», «Хмарні технології», «Сучасні колективно-індивідуальні навчальні дійства як стратагемні новинки проти примітивізму в освіті»;
— була учасником тренінг-марафону «Навчання-Якість-Моніторинг»( 2017 р)та отримала сертифікати підвищення кваліфікації вибраних питань психології та педагогіки;
— отримала грамоти за вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих робітників столиці (2016р, 2018р), за високу професійну майстерність та активну громадську діяльність від Дніпровської районної державної адміністрації (2017р).
Працюю з дітьми більше 10 років. У своїй роботі використовую системні підходи, щоб показати дітям, що життя – це цілісна і гармонійна система, у якій все взаємопов’язане. І працюючи над собою щодня та тренуючи себе можна досягти високих результатів.