СТУДІЇ

01

Ранній розвиток

Це заняття з сенсо-моторного розвитку для наших найменших клієнтів віком від 1 до 3 років.

ПРО НАС
Студії

02

Комплексний розвиток

Інтегровані заняття – це заняття, в ході яких залучаються різні види діяльності з різних галузей знань. На одному занятті може бути задіяні математичний матеріал, жестові ігри та логоритмика, зображувальна діяльність (малювання, аплікація, ліплення).

03

Підготовка до школи

Школа – це новий складний і відповідальний етап у житті дитини, для якого їй знадобляться добре розвинуті емоційна стійкість і зрілість, уміння легко адаптуватися до нових умов. Курс «Підготовка до школи» дасть не тільки глибокі академічні знання, а й допоможе підготувати дитину до шкільного життя.

ПРО НАС
Студії

04

Ейдетика + Creamix

Ейдетика – це методика навчання, яка розвиває здатність мислити образами, вчить методам запам’ятовування інформації, сприяє розвитку уяви. На заняттях ми використовуємо комплект універсальних матеріалів для розвитку креативного мислення – Creabox.

05

Ментальна арифметика

ЛімпопоFamilyClub та школа ментальної арифметики Indigo Mental Club запрошує на заняття з японської методики усного рахунку.

Студії
Главная

06

Англійська мова

Вільне спілкування англійською — вже не перевага, а одна з основних вимог сучасного світу. Важливість вільного володіння англійською мовою зрозуміла не тільки дорослим, а й малюкам!

07

Французька мова

Curabitur aliquam justo ex, ac varius sem facilisis a. In vel felis eros. Fusce ipsum enim, ultrices at ante sollicitudin, faucibus hendrerit nunc. Nullam tempor nulla eu imperdiet interdum.

Студії
Студії

08

Іспанська мова

Іспанська мова дуже красива за звучанням, мелодійна і з кожним роком набуває все більшого попиту. Зараз іспанська мова є одним з лідерів серед інших мов, поступаючись тільки англійській та китайській мовам.

09

Хореографія

Curabitur aliquam justo ex, ac varius sem facilisis a. In vel felis eros. Fusce ipsum enim, ultrices at ante sollicitudin, faucibus hendrerit nunc. Nullam tempor nulla eu imperdiet interdum.

Студії
Студії

10

Театральна студія

Наша театральна студія – це професійні педагоги, унікальні програми та творчий підхід до кожної дитини. Результат кожного заняття – це більша упевненість в собі, більше відчуття внутрішньої свободи, які дозволять отримувати задоволення від кожної миті життя.

11

Логоритміка

Логоритмічні заняття спрямовані на всебічний розвиток дитини, удосконалення її мовлення, опанування навичок руху, уміння орієнтуватися в оточуючому середовищі, розвиток творчих здібностей.

ПРО НАС